Çağdaş Oto
Yaptığımız her işte farklılıklar göstererek çalıştık.Daha iyi ve kaliteli hizmeti ilke edindik. Çağdaş Otomotiv müşterilerinin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki saygıdeğer yerini kazanmıştır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı oluştururuz.
Pasta islemi :

              Pasta işlemi, aracınızın boyası üzerine vernik tabakası atılması işlemidir. Nasıl ki evlerinizdeki taban tahtalarına sürülen vernik, taban tahtasının parlak ve şık durmasını sağlıyor aracınız içinde aynı şey geçerlidir ve bu işlem için servisimize uğramanız yeterlidir.

Cila islemi :

              Cila işlemi ile amaç aracınızın boyasını korumadır, lakin boya koruma için kullanılan malzemeden daha niteliksiz bir malzemedir. Cilalama işleminden sonra aracınız parlar fakat bu parlama en fazla 1-2 ay olur. Cila aracın üzerinde fazla tutunamaz yıkama ve güneşin etkisi ile etkisini kaybeder. Boya koruma ise daha çok dayanıklıdır.

    Önemli : Pasta-Cila işlemi istemediğiniz lekelerden kurtulmanızı sağladığı gibi, aracınızın boya kalınlığınıda inceltmektedir, bu yüzden siz değerli müşterilerimize gereksiz yere pasta-cila işlemi yaptırmamalarını tavsiye etmeyiz.