Çağdaş Oto
Yaptığımız her işte farklılıklar göstererek çalıştık.Daha iyi ve kaliteli hizmeti ilke edindik. Çağdaş Otomotiv müşterilerinin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki saygıdeğer yerini kazanmıştır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı oluştururuz.
Oto İzolasyon Sistemleri

       Hizmetlerimizden bir diğeri olan izolasyon işleminde, ses / gürültü yalıtımı ile araç gürültü kontrolünü sağlamaktadır. İlk olarak gürültünün kaynağı, daha sonra iletim yollarındaki iyileştirmeler ve neticede çözüme ulaşılamadığı kanısına varılırsa yalıtıma(izolasyona) müracaat edilmesi gerekir.

       Son yıllarda üretilen otomobillerde yakıt ekonomisi sağlamak amacıyla daha ince sac ve daha az ses emici malzeme kullanılması, yolculuk sırasında aracın kabinine daha çok yol ve tekerlek gürültüsü girmesine neden olmaktadır.

       Çağdaş Otomotiv izolasyon sistemleri ile bu gürültüyü marka ve modele bağlı olarak %55 oranına kadar azaltmakla beraber, aracınızın kum ve çakıl darbe ve aşındırmasına karşı mükemmel bir şekilde korur.

İzolasyon çözümleri, araç içerisindeki sesi toklaştırır ve istenmeyen metal sesini azaltır.