Çağdaş Oto
Yaptığımız her işte farklılıklar göstererek çalıştık.Daha iyi ve kaliteli hizmeti ilke edindik. Çağdaş Otomotiv müşterilerinin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki saygıdeğer yerini kazanmıştır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı oluştururuz.

Fırınlı Boyama Sistemi :


       Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları hiçbir şekilde ton farklılığı olmaksızın, mat ve parlak renklerde fırın boya sistemi ile giderilir.
       Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işlemininin kalitesinin arttırılmasını ve ömrünün uzamasını sağlar.
       Fırınlı boyama sisteminde aracın boyama işlemi bittikten sonra, yaklaşık olarak 45 Dk. ve 65°C ısı verilerek kurutma işlemi gerçekleştirilir.

           Yeni nesil boyama ve kurutma kabinleri ile müşterilerimize steril bir ortamda boya keyfi sunuyoruz. Deneyimli personelimiz sayesinde araçları ilk günki gibi mükemmelleştiriyoruz.
                                                                                                      Çağdaş Otomotiv