Çağdaş Oto
Yaptığımız her işte farklılıklar göstererek çalıştık.Daha iyi ve kaliteli hizmeti ilke edindik. Çağdaş Otomotiv müşterilerinin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki saygıdeğer yerini kazanmıştır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı oluştururuz.
Hasar Anında Yapılması Gerekenler..

      Büyükşehirlerde trafik sıkışıklığını ortadan kaldırmak amacıyla yepyeni bir dönem başlatıldı.
Maddi hasarlı kazalarda taraflar doldurup imzaladıkları tutanak sayesinde trafik polisini beklemeden olay yerinden ayrılabiliyor. Tutanaklar ve fotoğraflar sigorta şirketlerine veriliyor, taraflar hasarlarını sigorta şirketlerinden alıyor. Taraflar arasında anlaşmazlık olursa eski uygulamada olduğu gibi polis çağırılıyor.

* Tutanak formları nereden alınacak ?
- Artık kaza tespit tutanakları sigorta şirketlerinden dağıtılıyor. Tutanak formunu sağ alt taraftaki linkten de indirilebilirsiniz.
* Bu işlemde önemli hususlar nelerdir ?
- Ehliyet ve sigortanın bulunması şart.
* Fotoğraf çekmek en önemli madde
- Arabanızda bir fotoğraf makinesi bulundurun. Kaza yaptığınızda aracınızı boş alana çekmeden farklı açılardan fotoğraflarını çekin.
* İlk başvuru sigorta şirketlerine
- Kaza yapan taraflar, kazanın oluş şeklini birlikte tutanağa yazıp mutlaka imzalayacak. Tutanak hazırlandıktan sonra çekilen fotoğrafla birlikte karşı tarafın trafik sigortası veya kasko sigortası şirketine başvuru yapılacak.
* Süre ne kadar?
- Tutanağın taraflarca sigorta şirketlerine ulaştırılmasında zaman açısından bir kısıtlama bulunmuyor ancak tutanak ne kadar hızlı ulaştırılırsa o kadar çabuk sonuçlanır.

  Trafik Kaza Tutanak Formu'nu İndir !
  ( Dosya İçerisindekiler; )
  · Kaza Tutanak Formu Açıklamalar
  · Doldurulmuş Örnek Tutanak
  · Kaza Tutanak Formu.xls (excel)
  · Kaza Tutanak Formu.jpg (resim formatında çıktı almak için)