Çağdaş Oto
Yaptığımız her işte farklılıklar göstererek çalıştık.Daha iyi ve kaliteli hizmeti ilke edindik. Çağdaş Otomotiv müşterilerinin güvenini kazanarak bugünlere gelmiş ve sektördeki saygıdeğer yerini kazanmıştır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı oluştururuz.
Boya Koruma :

       Aracınızın boya yüzeyinde kullanımdan kaynaklanan küçük çizikler, yanlış yıkamadan kaynaklanan izlerin giderilmesi, boyanın ilk günkü parlaklığına yeniden kavuşturulması ve dış etkenlere karşı dayanıklılığının arttırılması servisimizde boya koruma ile sağlanır.

       Servisimizde yapılan bu uygulamadan sonra aracınız uzun süren parlaklık ve dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık kazanır. Aracınızın boyasını güneş ışınları, rüzgar, asit yağmurları gibi dış etkenlerden korur.

Aracınızın boyasını ilk günkü görünümüne geri getiren boya koruma sistemini, müşterilerimize yaz ve kış aylarına girerken yılda 2 defa yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

           %100 müşteri memnuniyeti ile aracınıza yepyeni bir görünüm sunuyoruz.Servisimizde aracınızın boyasını, iç mekanını koruyan, çizikleri gideren bu koruma sistemi ile aracınızın ömrü uzayacak...                                                                         Çağdaş Otomotiv - Kamil DEMİR